-->

O nás

Farebný svet marketingu je veľkým lákadlom, ktorý spája mnoho kreatívnych duší. Do jeho pestrofarebnosti sme sa zamilovali aj my, a tak sme spoločne založili agentúru Lentils.

Lentils.sk, O nás - ikona

Spoločne? Kto?

Sme hŕstka ľudí, ktorí zistili, že im to spolu ladí. Keď dáme hlavy dokopy, vieme priniesť klientom riešenia s ideou, emóciou a obchodnými výsledkami.

Našou filozofiou je pristupovať ku každému klientovi individuálne a s pochopením. Pozeráme sa na úlohy vždy komplexne a stratégie staviame po dôkladnej analýze. Kreatívne riešenie predsa nemusí byť vždy to najefektívnejšie, preto pracujeme s celým marketingovým mixom a vyberáme „lentilku za lentilkou“, aby spolu ladili.

Dôležitou  spojkou v našom tíme nie je len marketing a kreatívne videnie života, ale aj hodnoty. Spája nás precíznosť, zodpovednosť a svojský pohľad na svet.

Toto sme my.
Tím plný farieb schovaný v jednej agentúrnej krabičke. 😊

CEO

Ďuri

Oddaný marketingu už viac ako 14 rokov. Kapitán našej agentúrnej posádky. K marketingu ho to ťahalo od puberty, no až počas štúdia obchodu a marketingu na vysokej škole stážoval v reklamnej agentúre, kde ho absolútne očaril svet skutočného marketingu. Po škole pracoval 5 rokov vo fullservisovej reklamke, kde prešiel viacerými pozíciami a mal na starosti klientov ako Baťa, Citroën, Doprastav, Johnson Controls, Mitická, OVB, Shopping Palace a mnohých ďalších. Potom prešiel na stranu klienta, kde 4 roky pracoval ako marketingový manažér pre jeden z najväčších e-shopov v strednej Európe – MALL.sk, neskôr tiež pre najväčší veľkoobchod so sanitou v SR a ČR – ViVa. Rád čerpá inšpiráciu pri výletoch s rodinou a priateľmi, v prírode, pri dobrej knižke, ale aj pri aktívnom športovaní, ktorého je veľkým fanúšikom.
Juraj Kováč - CEO
Deana Kázmerová - account manager
account manager

Dea

Naša accountská hrdinka, ktorá do praxe pretaví aj nevyslovené priania klientov. Jej cesta k marketingu sa začala štúdiom marketingovej komunikácie v Trnave. Po ukončení štúdia sa naplno vrhla do sveta veľkého marketingu a začala pracovať pre jeden z najväčších e-shopov v strednej Európe. Od juniorskej pozície sa prepracovala až na pozíciu špecialistu. Koordinácia online kampaní zahŕňala komunikáciu s obchodným oddelením, riadenie grafického tímu a kooperáciu s ostatnými krajinami. Skúsenosti neskôr zúročila pri práci pre klientov so špecializovaným tovarom/službami a medzinárodným pôsobením. Vo svojej práci dbá naša Deuš na precíznosť a otvorenú komunikáciu. Svoj voľný čas najradšej trávi potulkami v prírode, s rodinou alebo pri dobrej knižke, ktorá jej ukáže iný pohľad na svet.
web developer

Moni

Má neustálu potrebu učiť sa nové veci a odmala ju to ťahalo ku grafike, ktorej sa aktívne venuje už viac ako 9 rokov. Popri tom ju zlákalo vytváranie web stránok. Svoje technické zmýšľanie a zručnosti dokáže pretaviť do tvorby webových stránok, od jednoduchého kódu po komplexnejšie weby. Svoju kreativitu dokáže predviesť aj ako grafička, či už pri offline, alebo online projektoch. Navrhla potlač pre kolekciu tričiek a smaltovaných hrnčekov, stála pri zrode unikátnych stieracích máp. Statické aj animované webové bannery tvorila pre niekoľko slovenských e-shopov. Ako učiteľka na SOŠ Polygrafická sa podieľa na výchove ďalších generácií zručných dizajnérov, grafikov a marketérov. Moni miluje prácu s papierom a keď nesedí za PC, tak číta. Ak by si mohla vybrať, čím bude v budúcom živote, zvolila by si život jedného z jej dvoch štvornohých chlpáčov.
Monika Babušeková - web developer
Petra Magdolenová - social specialist
social specialist

Peťa

Je naša externá výpomoc, vždy pripravená a ochotná pomôcť. Vyštudovala Fakultu manažmentu na Univerzite Komenského. Skúsenosti z marketingu zbierala už počas štúdia prácou na rôznych projektoch a prácou pre Kofola, a.s. Po škole zakotvila na viac ako 5 rokov v IT firme, kde získala mnoho skúseností s e-commerce a neskôr so zameraním najmä na B2B, čo zostalo pracovne jej srdcovou záležitosťou. Dobre zvláda multitasking. Aj preto aktuálne pracuje pre jedného z najväčších hráčov v oblasti predaja liekov na Slovensku a zároveň sa stará o spokojnosť našich klientov, ktorým spravuje sociálne siete. Má rada dobre nastavenú komunikáciu a efektívne využívaný čas.

graphic designer

Ivis

Možno toho veľa nenahovorí, ale jej kreácie to povedia za ňu. Od útleho detstva rada kreslila a vymýšľala, čo ju doviedlo na cestu grafického dizajnéra. Vyštudovala polygrafickú školu a ešte pobudla na pomaturitnom štúdiu školy dizajnu. Užila si posledné letné prázdniny a začala dospelácky život v grafickom štúdiu spojenom s tlačiarňou. Popri všakovakých zákazkách mala možnosť pripravovať podklady pre Slovenský futbalový zväz a značku Alain Delon. Neskôr získala príležitosť pracovať pre e-shopového giganta, kde sa venovala online a offline tvorbe grafických podkladov. Bola zamestnaná aj vo firme s pobočkami po celom Slovensku ako grafik-tlačiar v jednom. Vo voľnom čase sa venuje hudbe, rastlinkám a zvieratkám.
Ivana Czuczorová - Graphic designer
Zuzana Madajová - SEO specialist
PPC a SEO specialist

Zuzka

Našou ďalšou externou výpomocou je Zuzka, ktorá je, podobne ako ostatní členovia Lentils, marketingovo multizdatná. Je skôr technický typ – aj preto vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Po škole pracovala 3 roky v e-shope, potom 3 roky v marketingovej agentúre, kde mala na starosti kompletný marketing pre 6 krajín. Aktuálne pomáha s marketingom veľkej IT spoločnosti a v Lentils zastrešuje hlavne Google Ads kampane, SEO optimalizáciu, ale rada pomôže aj s inými činnosťami. Zuzkinou novou životnou výzvou je dcérka Emka, ktorá si vyžaduje veľa efektívneho plánovania.